Wyprawka dla dziecka

Jak prawidłowo skompletować wyprawkę dla noworodka? Pierwszą rzeczą jest łóżeczko dla dziecka. Następnie leżaczek, który może posłużyć nawet do dwóch lat. Jest wygodny, łatwo się go składa i nietrudno go przewieźć, ma również regulację i zapięcie.

Nosidełko dla niemowlaka

Kolejna rzecz to nosidełko, dzięki któremu można nosić dziecko na plecach. Będzie ono niezwykle pomocne dla rodziców, którzy lubią podróże i chcą je odbywać razem z maluszkiem, ale także w codziennym życiu, jak na przykład wyjście do sklepu.

Chusteczki nawilżające

Bardzo przydadzą się również chusteczki nawilżane, najlepiej jak najbardziej naturalne oraz poduszka do karmienia, która znacznie ten proces ułatwia i sprawia, że jest o wiele wygodniej czy specjalne maty do przewijania. Do kąpieli i przemywania oczywiście wanienka, a także między innymi patyczki, sól fizjologiczna, gąbka do kąpieli, delikatny żel do mycia. Do pielęgnacji natomiast oliwka do nawilżenia ciała.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>