Wszystko o peelingu wodorowym

Peeling wodorowy jest czymś stosunkowo nowym. Można powiedzieć, że to nowinka w dziedzinie zarówno kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. Mimo wszystko od początku swojej obecności na rynku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na imponujące działanie.

Co to jest peeling wodorowy?

Jest to zabieg oczyszczania za pomocą cząsteczek aktywnego wodoru przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń. Cząsteczki te są w stanie z powodzeniem zneutralizować niekorzystne zmiany na skórze, wyeliminować wolne rodniki, poprawić napięcie skóry, odżywić ją i doprowadzić jej powierzchnię do zadowalającego stanu.

Dzieje się tak, ponieważ niewielkie rozmiary wodoru, jakie ma pierwiastek, pozwalają mu na wniknięcie w głąb skóry i dotarcie do jej głębokich struktur. Peeling wodorowy urządzenie tworzy na skórze swego rodzaju impulsy elektryczne, które następne otwierają mikrokanały, dając dzięki temu możliwość wniknięcia aktywnym substancjom do wnętrza tkanki.

Peeling wodorowy – dla kogo?

Tego rodzaju zabieg jest dedykowany każdemu bez względu na płeć. Poddają mu się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Co więcej, można go stosować niezależnie od wieku. Przesłanką zachęcającą do skorzystania z dobrodziejstw peelingu wodorowego jest przede wszystkim bezpośrednie narażenie skóry na zanieczyszczenie.

Sytuacja taka ma miejsce przede wszystkim w przypadku mieszkańców miast, jednakże nie należy zapominać, że również osoby mieszkające na wsi mogą mieć problemy z utrzymaniem odpowiednio oczyszczonej skóry. Dzieje się tak przede wszystkim w sezonie grzewczym, kiedy w powietrzu unosi się wiele drobinek niekorzystnych dla naszej skóry.

Kiedy stosować peeling wodorowy?

Peeling wodorowy przede wszystkim sprawdzi się wtedy, kiedy na naszej skórze zauważymy oznaki odwodnienia, szarzenia czy braku naturalnego blasku. Są to typowe oznaki tego, że nasza skóra wymaga regeneracji. Zabieg ten można stosować niezależnie od tego, czy nasza skóra jest sucha, tłusta czy też normalna. Świetnie sprawdzi się także do cery trądzikowej.

Zobacz jakie urządzenie będzie przydatne, aby przeprowadzić peeling wodorowy: https://medikapoland.pl/pl/25-peeling-wodorowy-sprzet

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>