Taxi Brzeg – podróżuj z nami

Taksówka może nam się przydać częściej niż nam się wydaje. Udana impreza, z której trzeba jakoś wrócić? Awaria samochodu? Konieczność szybkiego dostania się na dworzec czy lotnisko? Chyba każdy z nas był w powyższej sytuacji chociaż raz. Na szczęście z pomocą przychodzi taxi Brzeg, która oferuje komfortowe samochody i świetnych kierowców w konkurencyjnych cenach.

Jak skorzystać z usług Olavia Taxi?

Skorzystać z usług taxi Brzeg możesz w sposób klasyczny, czyli dzwoniąc pod dedykowany numer telefonu i tam zamawiając taksówkę pod wskazany adres. Jest też metoda nowocześniejsza i dużo wygodniejsza. Taxi Brzeg możesz bowiem zamówić również z wykorzystaniem aplikacji internetowej.

Do zainstalowania aplikacji wystarczy jedno kliknięcie na stronie internetowej, a potem nie trzeba się już martwić koniecznością zapamiętywania lub zapisywania numeru telefonu. Proste, szybkie i intuicyjne.

Zalety Olavia Taxi

Taxi Brzeg ma szereg zalet. Można z nimi dojechać prawie wszędzie. Może nie aż na koniec świata, ale niewiele bliżej z całą pewnością już tak. Dodatkowo taxi Brzeg świadczy usługi dostawcze. Kierowcy mogą kupić i przywieźć pod wskazany adres dowolny produkt (legalny oczywiście) oraz przetransportować dokumenty lub cięższe przedmioty.

Taxi Brzeg kompleksowo zajmie się obsługą imprez, jak wesela czy integracje. Koniec z zastanawianiem się kto tym razem nie pije. Istnieje również możliwość podwiezienia pod wskazane miejsce dziecka oraz podróży ze zwierzęciem (oczywiście w klatce lub transporterze).

Coś dla stałych klientów

Taxi Brzeg oferuje swoje usługi w niezwykle konkurencyjnych cenach, a dla stałych klientów ma dodatkowe zniżki i rabaty, także u swoich partnerów. Posiadanie statusu VIP w taxi Brzeg uprawnia między innymi do darmowego co szóstego przejazdu.

Za zgromadzone w programie lojalnościowym punktu można również kupić pizze w promocyjnej cenie, zrobić szałową fryzurę ze zniżką 40% czy zorganizować dziecku urodzinową imprezę ze zniżką. Jak widać taxi Brzeg to same korzyści i grzechem byłby z nich nie skorzystać.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>