Szafa WNL – zabezpieczenie i transport laptopów

Niektóre placówki mają na wyposażeniu kilkanaście lub kilkadziesiąt urządzeń mobilnych. Laptopy i tablety mogą być używane jako pomoc w salach konferencyjnych, bibliotekach, szkołach i uczelniach, a także w różnego rodzaju biurach. Ten sprzęt nie należy do najtańszych – powinien być dobrze zabezpieczony. Szafa WNL to świetne rozwiązanie – pełni funkcję zarówno dobrze zorganizowanego regału, jak i wygodnego wózka transportowego.

wózek na laptopy

Mobilna szafa, czyli wózek do laptopów i tabletów.

Szafa WNL jest zaprojektowana specjalnie po to, by mogły spoczywać w niej urządzenia właśnie takich wymiarów jak laptopy i tablety. Zawiera przystosowane półki – każda z nich przeznaczona jest na jedno urządzenie. Warto zdecydować się na najbardziej optymalną dla biura wersję – szafy te występują w różnych wariantach. Może w nich kryć się dziesięć, szesnaście lub trzydzieści półek – jednak to tylko parę przykładów.

Zaletą szafek tego typu jest ich mobilność. Wyposażone są w mocne kółka, dzięki którym regał można przewozić między pomieszczeniami. Dzięki temu każda placówka może zaopatrzyć się w wygodne i niewymagające zbyt wielkiej siły narzędzie. Metalowy wózek można swobodnie przewieźć do innego gabinetu, sali czy nawet na inne piętro – korzystając z windy. Umożliwia również przewożenie sprzętu do innego budynku.

Dlaczego szafa WNL jest dobrym zabezpieczeniem dla sprzętu elektronicznego?

Poza tym, że jej wnętrze jest doskonale przystosowane do przechowywania i transportu laptopów oraz tabletów, cała konstrukcja szafy to świetne zabezpieczenie. Wykonana jest z mocnego metalu i posiada niezwykle stabilną konstrukcję. Przewidziano w niej udźwig odpowiedni dla określonej ilości sprzętu. Kółka są wytrzymałe i przeznaczone do przewożenia ciężkich przedmiotów.
Całość chronią podwójne drzwi, zamykane na klucz i posiadające blokadę. Dodatkowym udogodnieniem są otwory wentylacyjne, dzięki którym zamknięta przestrzeń ma zagwarantowaną przewiewność. Aby być pewnym wysokiej jakości nabywanego wózka WNL, warto zwrócić uwagę na opinie eksperckie niezależnych Instytutów Badawczych odnośnie produktu.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>