Pułapki na gryzonie – Jak skutecznie pozbyć się myszy i szczurów

Gryzonie to nie tylko przyjemne domowe myszki i świnki morskie. To również szczury, które przegryzają kable oraz myszy, które niszczą naszą domową infrastrukturę. Niestety, ale walka z nimi często nie należy do najprostszych, a wymaga poczęcia odpowiednich kroków. Takimi z pewnością będzie zakup dobrej pułapki na myszy oraz pułapki na szczury czy inne niepożądane w naszym otoczeniu gryzonie.

Gdzie kupić dobrą pułapkę na myszy

Nikt tutaj nie mówi od raz o ich uśmiercaniu, bo przecież mamy do wyboru klasyczne pułapki na gryzonie oraz żywołapki, które są ostatnio coraz częściej stosowane. To humanitarny sposób na pozbycie się szkodników z naszego terenu, polegający na wyłapaniu ich w nasze sidła. Żywe możemy wypuścić na teren nielubianego sąsiada albo eksmitować na polne tereny.

Pułapka na szczury

Dobra pułapka na szczury jest większa od pułapki na myszy. Działanie zasadniczo jest podobne. W internecie możemy porównać liczne pułapki cenowo oraz w postaci rozwiązań, które oferują. Za przykład podam tutaj sklep detaliczno – hurtowy – Agapulapki.pl który oferuje takie pułapki. Zakupione zostały przeze mnie dla mojego ojca, który borykał się z tymi gryzoniami, i skutecznie się ich pozbył.

Autor Zygmunt H.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>