Popularne akcesoria zewnętrzne do samochodu

Wielu użytkowników aut osobowych i dostawczych zadaje sobie pytanie, jak poprawić wygląd swojego pojazdu. Często wybór pada na alufelgi ale to wiąże się ze sporą inwestycją, do tego może dojść do wykrzywienia felgi, co generuje kolejne koszty naprawy. Dlaczego więc nie zdecydować się na zakup kołpaków, są dużo tańsze, a ich montaż trwa zaledwie kilka chwil. Kupując alufelgi trzeba liczyć się nie tylko z kosztami ale straconym czasem na montaż opon w wyspecjalizowanym zakładzie wulkanizacyjnym.

Napięte terminy i kolejki powodują, że spora grupa ludzi decyduje się na zakup kołpaków samochodowych . Zaoszczędzony czas możemy spędzić na kosmetyce swojego auta, co w połączeniu z nowymi kołpakami nada nowego charakteru naszemu pojazdowi. Jeśli wybierzemy kołpaki zamiast alufelg to możemy sobie pozwolić na zakup nie jednego kompletu a nawet kilku. W ten sposób wygląd auta nigdy nam się nie znudzi bo można co jakiś czas zmieniać kołpaki dosłownie w kilka minut. Wyobraźmy sobie ile trwałaby wymiana felg stalowych na alufelgi. Jak widać kołpaki to nie tylko dobry wygląd ale również praktyczność.

akcesoria zewnętrzne do samochodu

Kołpaki do auta – wzór, kolor, rozmiar

Podejmujemy decyzję o zakupie gadżetów motoryzacyjnych ze sklepu z gadżetami Picco (https://picco.pl/pol_m_Moto-gadzety-348.html), a co za tym idzie stajemy przed trudnym wyborem… Na jaki wzór się zdecydować, czy mają to być pełne kołpaki o czterech ramionach . A może takie przypominające wyglądem szprychy o wielu cieńszych ramionach. Kwestia własnych preferencji i upodobań. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy, że to co nam się podoba nie koniecznie pasuje do wyglądu danego auta. Trzeba znaleźć kompromis między własnymi upodobaniami a tym co danemu autu poprawi wygląd. Kolejną kwestią do zastanowienia to kolor. Czarny a może srebrny lub kilku kolorowy?

Czarny na pewno optycznie pomniejszy nam koło a srebrny sprawi że felga będzie wyglądała na zdecydowanie większą. Wybór zależy od tego co chcemy osiągnąć. Oczywiście wiele osób ma problem z doborem odpowiedniego rozmiaru kołpaka do swojej felgi. Nie każdy wie jaki ma rozmiar kół ale można go sprawdzić na boku opony. Każda opona ma wytłoczoną wysokość szerokość oraz średnicę. Do doboru kołpaków wystarczy nam średnica wyrażona w calach. Najpopularniejsze rozmiary są od 13″ do 17″ i tego oznaczenia należy szukać na oponie. Wybór wyglądu kołpaków to kwestia gustu. Zobacz również inne zewnętrzne akcesoria i gadżety samochodowe w dobrych cenach i z szybką dostawą.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>