Odkurzacze z filtrem wodnym – idealne rozwiązanie do domu i biura

Odkurzacz wodny to odkurzacz wyposażony w specjalny filtr wodny. Gromadzi on kurz oraz inne zanieczyszczenia w specjalnym zbiorniku wypełnionym wodą. Mały odkurzacz wodny to znakomite rozwiązanie dla alergików. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale również oczyszcza powietrze.

Zasada działania odkurzacza wodnego?

Mały odkurzacz wodnyMały odkurzacz z filtrem wodnym to bardzo poste urządzenie z wbudowanym filtrem wodnym. Zadaniem filtra jest zatrzymywanie kurzu oraz innych zanieczyszczeń, tj. sierści zwierząt, brudu etc, w zbiorniku wypełnionym wodą. Powoduje to, że mały odkurzacz wodny wydmuchuje na zewnątrz wyłącznie czyste powietrze. Pozbywanie się zanieczyszczeń jest dziecinnie proste, nie wymaga worka, którego opróżnianie jest niehigieniczne oraz nie wygodne. Po prostu wystarczy wylać wodę ze zbiornika.

Na co zwrócić uwagę kupując odkurzacz wodny do domu lub biura?

Wybierając mały odkurzacz z filtrem wodnym warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które pozwolą dobrać urządzenie, które najlepiej spełni pokładane w nim oczekiwania. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny mały odkurzacz wodny rozważmy czy mamy w domu parkiet panele czy płytki? Czy posiadamy dywany, wykładziny, a jeśli tak to jak dużo ich jest? Czy mamy tapicerowane meble? A także czy posiadamy jakieś zwierzęta.

Ważne parametry odkurzacza wodnego?

Dwie ważne cechy, które zdecydowanie powinien spełnić każdy mały odkurzacz z filtrem wodnym, to cicha i ekonomiczna praca. Celowo nie wspominamy, o dobry i dokładnym czyszczeniu, bo to wydaje się być oczywistym. Warto także zwrócić uwagę czy mały odkurzacz wodny wyposażony jest w worek. Jeśli tak, można go będzie również używać na sucho. Innymi istotnym aspektem jest rodzaj zastosowanego filtra, tutaj warto zakupić filtr HEPA, który jest bardzo skuteczny. Dla alergików przyda się również rozwiązanie w postaci stopniowego systemu filtracyjnego. Mały odkurzacz z filtrem wodnym powinien być lekki i trwały oraz posiadać odpowiednio długi kabel.

Mały odkurzacz wodny znajdziesz na: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/maly-odkurzacz-73.html

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>