Lekka spacerówka do samolotu

Lekkie wózki spacerowe

Podróżowanie z małymi dziećmi staje się coraz bardziej popularne, ponieważ aktywne spędzanie czasu z maluszkiem, bardzo pozytywnie wpływa na jego rozwój. Trzeba jednak pamiętać, że najmłodsi muszą podróżować w sposób komfortowy oraz bezpieczny, dlatego wózki dla dzieci są wręcz niezbędne podczas takich podróży.

Lekki wózek spacerowy można ze sobą śmiało zabrać na pokład samolotu lub do bagażnika samochodowego, ponieważ jest lekki i nie zajmuje po złożeniu dużo miejsca. To idealnie rozwiązanie dla aktywnych rodziców. 

Wózek spacerowy na podróże

Wózki do zabierania w podróże, muszą się cechować niewielkimi gabarytami oraz niską masą, ponieważ często są przewożone w ciasnych przestrzeniach. Wszystkie te cechy spełniają wózki spacerowe z serii Mima Zigi.

Model ten został stworzony tak, by być jak najbardziej ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Konstruktorzy nie zapomnieli jednak również o tym, że wózek musi po prostu również dobrze wyglądać. Innowacyjna konstrukcja tego wózka, pozwala również na instalację fotelika dziecięcego kiedy najadzie taka potrzeba.

lekka-spacerowka-do-samolotuWózek Mima Zigi posiada także łatwy w obsłudze system składania. Okazuje się bowiem, że do złożenia wózka potrzebna jest zaledwie jedna, ręka, co pozwala sprawnie składać i rozkładać wózek w trakcie podróży. Lekka spacerówka https://markowewozki.pl/mama-podrozniczka/
wykonania jest również z trwałych materiałów, które odporne są na różne trudy podróżowania po świecie. W wózku tym można również bezproblemowo przewozić różne rzeczy, ponieważ, nie zapomniano oczywiście o przestrzeni pakunkowej.

Wózek do samolotu

Większość wózków nie spełnia wymagań, jakie musi spełniać bagaż podręczny do samolotu. Z naszym wózkiem spacerowym jest jednak inaczej, ponieważ po złożeniu, może on być przewożony samolotem jako bagaż podręczny.

Bez problemu mieści się on do luku bagażowego, zachowując przy tym wszystkie najważniejsze cechy dla wózka dziecięcego. Podróżowanie w takiej lekkiej spacerówce, dla dziecka będzie przyjemnością, ponieważ jest to wózek wygodny i posiadający wiele możliwości regulacji, dzięki którym można dopasować siedzisko pod aktualne potrzeby malucha.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>