Karboksyterapia – urządzenia od polskiego producenta

Nowoczesna kosmetologia dysponuje szerokim zakresem usług, które pomagają odmłodzić skórę. Wśród wielu urządzeń dostępnych na rynku dużą popularnością cieszą się urządzenia do karboksyterapii. Zabieg ten pomaga w walce ze zmarszczkami i przebarwieniami, pomaga poprawić elastyczność skóry, a także wspiera w walce z trądzikiem.

Karboksyterapia – urządzenia i zabieg?

Urządzenia do karboksyterapii umożliwiają odmłodzenie skóry za pomocą wprowadzonego do niej dwutlenku węgla. Za pomocą tego zabiegu można uzyskać efekt likwidacji przebarwień, wygładzenia skóry czy korekty owalu twarzy oraz szyi.

Umożliwiają uzyskanie gładkiej, jędrnej skóry już po jednym zabiegu. Cała procedura jest bezpieczna i bezbolesna. Karboksyterapia świetnie sprawdzi się również podczas walki z cellulitem czy rozstępami. Zmniejsza również obrzęki i pomaga usuwać z organizmu toksyny.

urządzenia do karboksyterapii

Jakie są odmiany zabiegu karboksyterapii?

Urządzenia do karboksyterapii mogą aplikować dwutlenek węgla na dwa sposoby. Pierwsza z metod to metoda bezinwazyjna, a druga inwazyjna. Ta druga wykorzystuje do aplikacji bardzo cienkie igły, którymi dwutlenek węgla jest wstrzykiwany pod skórę.

Sprzęty do karboksyterapii igłowej są zautomatyzowane. Dwutlenek węgla jest wstrzykiwany za pomocą specjalnego urządzenia, to umożliwia dokładne sterowanie parametrami zabiegi oraz zapewnia jego powtarzalność w całym obszarze jego wykonywania. Dodatkowo zautomatyzowane urządzenia do wykonania karboksyterapii znacznie ułatwiają pracę kosmetologowi. Metoda bezinwazyjna zapewnia zachowanie integralności skory, jest jednak mniej skuteczna niż metoda igłowa.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg wykonywany za pomocą odpowiedniego sprzętu jest całkowicie bezbolesny. Wynika to z faktu, że podawany gaz jest podgrzewany a dodatkowo stosowane do jego aplikacji igły są bardzo cienkie. Całość zabiegu trwa około 30 minut.

Cała seria zabiegów obejmuje około 10 spotkań, ale pierwsze efekty są już widoczne po 3-4 zabiegach. Po zakończeniu serii zabiegów należy wykonywać zabiegi przypominające z częstotliwością około raz na pół roku. Urządzenia i sam zabieg są bardzo skuteczne i coraz popularniejsze.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>