Kancelaria Adwokacka Głogów – Relacja ze współpracy

Mieszkałam przez kilka ostatnich lat w Głogowie. Nie wspominam tego okresu w swoim życiu zbyt optymistycznie, gdyż spotykały mnie same problemy. Najpierw rzucił mnie chłopak, później miałam problemy ze znalezieniem pracy. Jeden z głogowskich pracodawców dał mi pracę. ( Nie będę zdradzał szczegółów, gdyż nie chcę narazić się na nieprzyjemności.)

Jak wyszukać dobrą kancelarie adwokacką

Pracowałam w tej firmie handlowej przez pół roku jako przedstawiciel. Wypełniałam swoje obowiązki dokładnie, nie spóźniałam się do pracy, byłam solidna i uczciwa. Wszystko układało się bardzo dobrze, jednak do momentu gdy poznałam mojego obecnego męża i zaszłam w ciążę. Chciałam być fair wobec pracodawcy, więc zgłosiłam ten fakt, licząc na wyrozumiałość i zrozumienie. – Ciąża to przecież nie choroba, tylko stan przejściowy, który towarzyszy większości kobiet pracujących na całym świecie.

Jak dochodzić swoich praw

Ku mojemu zdziwieniu napotkał mnie opór i gniew. Z dniem jutrzejszym dostałam wypowiedzenie z pracy. Czułam się podle. Po rozmowie z chłopakiem udaliśmy się po poradę prawną do kancelarii adwokackiej w Głogowie, w celu dochodzenia swoich praw. Prawnik Głogów zajął się moją sprawą i przedstawił mi wszelkie drogi wyjścia z tej patowej sytuacji. Postanowiłam walczyć o swoje prawa i nie podarować tej firmie za takie traktowanie.

Ile kosztuje adwokat?

Przedstawiciel tej Kancelarii adwokackiej postanowił, że warto by wyjść na drogę sądową, bo mamy do czynienia z ewidentnym złamaniem prawa, co de facto opłaciło się. Wybaczcie, że piszę trochę chaotycznie i pomijam pewne fakty oraz cały proces dochodzenia, ale liczy się fakt. Jeżeli mieszkacie na terenie Głogowa, Polkowic, bądź Lubina, to wybierzcie najlepszego adwokata. Ja ze swej strony mogę polecić Kancelarię adwokacką Głogów APM.

Spotkacie się z miłą, profesjonalną obsługą oraz rzeczowym sposobem na rozwiązanie Waszych problemów zawodowych i rodzinnych.

Autor: Agnieszka W.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>