Jakie urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej

Mikrodermabrazja  diamentowa to zabieg  kosmetyczny polegający na  mechanicznym złuszczaniu warstwy rogowej  naskórka. Polega na usunięciu – ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Zabieg poprzedzony jest  wywiadem lekarskim i konsultacją, są omawiane pewne kwestie z lekarzem który przeprowadza zabieg.

Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, nie powoduje wyłączenia pacjenta z życia codziennego. Pierwszym etapem zabiegu na twarz jest wykonanie dokładnego demakijażu, który pozwala na ocenę stanu skóry i jej wrażliwości na bodźce mechaniczne.Następnym etapem jest wykonanie mikrodermabrazji.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej – zalety

To zabieg który sprawdza się dobrze w terapii anty trądzikowej, ale także w przypadku spłycenia blizn, przebarwień oraz drobnych zmarszczek. Zabieg ten pobudza się tworzenie nowych form naskórka, przyśpiesza krążenie, zwiększa metabolizm komórkowy oraz syntezę kolagenu i elastyny dzięki czemu wykazuje właściwości odmładzania skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa powoduje oczyszczenie skóry, otwarcia zatkanych ujść gruczołów łojowych, reguluje proces wydzielania sebum, zwęża pory oraz zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania nowych zmian trądzikowych i zaskórników. Po zabiegu skóra staje się gładsza, jaśniejsza, promienna i bardziej elastyczna.

mikrodermabrazja diamentowa urzadzenie

Mikrodermabrazja urządzenie – działanie

Czas pracy urządzenia do mikrodermabrazji i ostrość głowicy jest dobierana przez kosmetyczkę indywidualnie. Aby uruchomić urządzenie w pierwszej kolejności podłączamy urządzenie do gniazda które znajduje się z tyłu urządzenia, następnie umieszczamy filtr zewnętrzny we właściwym miejscu na urządzeniu. Podłączamy do niego wąż ssący, na drugim końcu urządzenia montujemy dyszę tak podłączone urządzenie możemy podłączyć za pomocą przycisku znajdującego się z tyłu i zacząć zabieg.

Gdzie kupić urządzenie do mikrodermabrazji

Do zabiegu mikrodermabrazji używany jest często, kombajn kosmetyczny który doskonale oczyści Twoją skórę twarzy. Urządzenia do tego zabiegu, są różnej wielkości i mają różne nowatorskie rozwiązania.   Ceny urządzeń do tego zabiegu są niskie, dlatego warto abyś zainwestowała w siebie i swoje piękno. Możesz zakupić takie małe urządzenie i wykonać zabieg  w domu.

Do urządzenia podczas zakupu jest w zestawie kabel zasilający, trzy głowice, i komplet filtrów. Sprzęt ma regulację szybkości, nie działa bezprzewodowo więc musisz go podłączyć do prądu. Filtry są jednorazowego użytku, więc możesz je potem zamówić i zakupić. Musisz jednak uważać jeśli masz skórę wrażliwą, ponieważ mogą wystąpić lekkie zaczerwienienia. Urządzenie jest praktyczne i cicho pracuje, dodatkowo  zrelaksujesz się podczas zabiegu. Szybko usuniesz niechciane przebarwienia i zmiany skórne.

Więcej informacji na stronie https://maxmedik.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>