Gdzie w Szczecinie kupimy żywołapki

Walka z kretami, które opanowały nasz ogród nie jest łatwa i wymaga sporo poświęcenia, a już na pewno postawienia na nowoczesne pułapki na krety. Szczecin i jego mieszkańcy pod tym względem narzekać nie mogą, bo na lokalnym rynku jest wiele punktów, gdzie można nabyć takie pomoce do walki z kretami. Jednakże dodatkowo pod uwagę wziąć trzeba sprzedaż wysyłkową i choćby pułapki ze sklepów internetowych, które są ich największym dystrybutorem na terytorium Polski.

Kret w ogrodzie

W ujęciu naszych ogrodów warto zauważyć, że znajdziemy tam nie tylko pułapki, które mają za zadanie wyłapać krety, ale także pułapki na nornice w Szczecinie. Najlepiej mieć ich kilka i rozstawić równomiernie na całym ogrodzie lub w miejscach, gdzie zniszczenia są największe.

Walka z nornicami

Co jednak, jeśli zmagamy się nie z kretami czy nornicami, ale gryzoniami o wiele bardziej inteligentnymi, a więc szczurami? Tak to prawda. Wielu nie zdaje sobie z tego sprawy, ale szczury są bardzo inteligentne. Czy zwykłe pułapki na szczury w Szczecinie się wówczas sprawdzą? Oczywiście mogą, ale nie mamy żadnej gwarancji, że tak będzie. Na pewno klasyczne pułapki na myszy w Szczecinie przy tych znacznie mniejszych gryzoniach powinny być wystarczające.

Przy szczurach nie jest to już takie pewne. Lepiej jest chyba postawić na pułapkę, która gwarantuje nam znacznie większą efektywność. Takich pułapek w sklepach jednak nie brakuje. Dodatkowo dla zapewnienia trwałej ochrony polecamy Państwu także odstraszacze, które wysyłają ultradźwięki na bardzo niskiej, niesłyszalnej dla człowieka, a jedynie dla gryzoni częstotliwości.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>