Gdzie w Szczecinie kupić narożniki do salonu w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski jest dzisiaj bardzo popularny i  pochodzi z północnej Europy: Finlandii, Szwecji i Norwegii. Przejrzyste linie, kolory, kształty i powierzchnie sprawiają, że skandynawski styl jest tak atrakcyjny, pożądany i piękny. Coraz częściej jest wprowadzany w większych miastach jak na przykład Szczecin.

Styl skandynawski w mieszkaniu

Jak więc stworzyć perfekcyjne wnętrze w stylu skandynawskim? Rozważmy kilka podstawowych wskazówek i zasad, jak wybrać odpowiednią paletę kolorów, mebli i akcesoriów.  Budżet Skandynawski styl jest dostępny dla każdego i nie wymaga dużych sum pieniędzy.

Meble tapicerowane w stylu skandynawskim

Bez względu na cenę, meble tapicerowane są równie dobre dla wnętrz w stylu skandynawskim. Misją stylu jest zapewnienie prostoty i maksymalnego komfortu. Pod względem wzornictwa skandynawski styl jest znacznie prostszy niż rygorystyczny loft i wyrafinowane style tradycyjne. Skandynawski klimat jest łatwy do osiągnięcia, dzięki prostym dekoracjom i mieszaniu mebli, palet kolorów i akcesoriów.

narożniki

Narożniki tapicerowane w stylu skandynawskim


Narożniki tapicerowane
(zobacz poradę jak dobrać wielkość kanapy) bardzo ładnie tutaj pasują. Przestrzeń Dzięki jasnym kolorom palet, lekkim stonowanym meblom z drewna i prostym rozwiązaniom dekoracyjnym bez dodatkowych akcentujących mebli i jaskrawych dodatków, skandynawski styl optycznie powiększa przestrzeń i przynosi więcej powietrza i światła, jednocześnie bez utraty komfortu. To świetne rozwiązanie dla małych przestrzeni i kompaktowych apartamentów, w których najważniejsza jest przestrzeń użytkowa.

Meble z naturalnego drewna

Wnętrze inspirowane Skandynawią charakteryzuje się meblami wykonanymi z naturalnego drewna o niedokończonych fakturach. Drewniane podłogi to idealna baza, na której można zbudować przytulną i przytulną przestrzeń życiową. W przeciwieństwie do innych stylów, takich jak nowoczesne, przemysłowe i art deco, skandynawski używa minimalnych materiałów syntetycznych, aby nadać naturalny wygląd. Jak stworzyć idealną atmosferę skandynawskiego stylu?

Zapewnij swojemu pomieszczeniu dużo światła słonecznego. Powstrzymaj się od stosowania dużych / ciężkich zasłon i dodatkowych akcesoriów. Zdecyduj się na rolety / zasłony wykonane z lekkiego materiału lub w ogóle nie stosuj zasłon.

Kolor ścian w stylu skandynawskim

Aby Twoja przestrzeń życiowa była jaśniejsza i bardziej przytulna, używaj białej / jasnej farby do ścian. Aby ożywić ogólny wygląd skandynawskiego minimalizmu, użyj jaskrawych akcentów, takich jak paski kolorowych tapet, żywe obrazy / obrazy na ścianach, wydruki i zdjęcia. Użyj drewnianych mebli. Styl skandynawski jest synonimem wszystkich naturalnych i organicznych materiałów.

Naturalne drewno jest doskonałą opcją dla ram meblowych, podłóg i ścian. Meble inspirowane stylem skandynawskim są zwykle wykonane z niedokończonego (wykończonego bezbarwnym lakierem) drewna litego, takiego jak brzoza, buk i dąb.

Autor:

https://pytanieomieszkanie.pl/aranzacja-salonu/meble-do-salonu/

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>