Gdzie w Szczecinie kupić drzwi szklane…?

Na początek krótka charakterystyka tego co potrzebuję. Często wyposażając wnętrze w piękne stylowe meble i pozostałe rzeczy wpływające na atrakcyjny wygląd, zapominamy o drzwiach szklanych czy drewnianych, które poprawiają ergonomię wnętrza.

Budowa drzwi szklanych

Do budowy drzwi szklanych możemy wykorzystać szkło hartowane, o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej, grubość szkła może występować od 4mm aż do 19mm.

Kolory drzwi szklanych

Kolorystyka szkła może być dowolna. Kolorowanie szkła następuje podczas hartowania szkła, które polega na rozgrzaniu tafli szkła do temperatury 700 st. Celsjusza, po czym następuje gwałtowne schłodzenie zimnym powietrzem. Po hartowaniu szkła można powiedzieć, że szkło jest bezpieczne i można je montować w oknach czy drzwiach.

Ile kosztują drzwi szklane?

Drzwi szklane warszawa montowane są w aluminiowych lub drewnianych ościeżnicach. Szerokość ościeżnic trzeba dostosować do grubości muru. Okucia drzwiowe, czyli klamki w drzwiach szklanych nie różnią się znacząco od klamek tradycyjnych. Pielęgnacja szklanych drzwi nie wymaga od nas dużych poświęceń, wystarczy nam tylko mokra ścierka nasączona preparatem do szyb.

OK, ale gdzie kupić drzwi szklane w Szczecinie?!

Powiem Wam jedno… do tej pory nie udało mi się znaleźć firmy, która zaproponowała mi odpowiednią ofertę. Ostatecznie musiałem skorzystać z drzwi kupionych w markecie budowlanym (nie ważne już jakim). A może Wy gdzieś na terenie Szczecina znaleźliście firmę godną polecenia? Piszcie proszę w komentarzach!

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>