Czego oczekiwać od treningów Fitness?

Zajęcia fitness to żywiołowe zajęcia treningowe, podczas których intensywnie spalisz tłuszcz i wymodelujesz swoją sylwetkę. Trening aerobowy który wówczas wykonujemy oprócz efektów czysto fizycznych, jak rzeźbienie sylwetki wpływa pozytywnie na nasz układ nerwowy.

Trening fitness uwalniający endorfiny

Podczas wysiłku na treningach fitness wydzielane są w naszym organizmie endorfiny, zwane hormonem szczęścia. Jeżeli jesteś zmęczony po codziennych trudach w pracy, czy w szkole to po naszych zajęciach będziesz również zmęczony, ale dodatkowo bardzo szczęśliwy!

Zapraszamy na trening fitness mieszkańców Brzegu. W Centrum Relax czeka na Was miła atmosfera, liczne promocje cenowe oraz wykwalifikowana kadra trenerska, która zawsze służy pomocą. Zapraszamy do nas na efektywny trening Fitness!

Jak ćwiczyć fitness?

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Jelcza-Laskowic na treningi fitness do Centrum Relax. Na naszych zajęciach fitness pozbędziesz się zbędnych kilogramów oraz skutecznie wymodelujesz swoją sylwetkę. Trening fitness poprawia koordynację oraz wpływa na wydzielanie w naszym mózgu endorfin, zwanych potocznie hormonami szczęścia. Jeżeli lubisz wysiłek aerobowy to ten rodzaj treningu jest dla Ciebie.

W Centrum Relax czekamy na Ciebie przez siedem dni w tygodniu. Spotka Cię tutaj przyjemna atmosfera, fachowe doradztwo treningowe ze strony naszej kadry oraz atrakcyjne ceny karnetów. Zapraszamy na trening fitness do naszego klubu!

 

Źródło: www.centrum-relax.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>