Czego oczekiwać od treningów Fitness?

Zajęcia fitness to żywiołowe zajęcia treningowe, podczas których intensywnie spalisz tłuszcz i wymodelujesz swoją sylwetkę. Trening aerobowy który wówczas wykonujemy oprócz efektów czysto fizycznych, jak rzeźbienie sylwetki wpływa pozytywnie na nasz układ nerwowy. Podczas wysiłku na treningach fitness wydzielane są w naszym organizmie endorfiny, zwane hormonem szczęścia. Jeżeli jesteś zmęczony po codziennych trudach w pracy, czy w szkole to po naszych zajęciach będziesz również zmęczony, ale dodatkowo bardzo szczęśliwy!

Zapraszamy na trening fitness mieszkańców Brzegu. W Centrum Relax czeka na Was miła atmosfera, liczne promocje cenowe oraz wykwalifikowana kadra trenerska, która zawsze służy pomocą. Zapraszamy do nas na efektywny trening Fitness!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Jelcza-Laskowic na treningi fitness do Centrum Relax. Na naszych zajęciach fitness pozbędziesz się zbędnych kilogramów oraz skutecznie wymodelujesz swoją sylwetkę. Trening fitness poprawia koordynację oraz wpływa na wydzielanie w naszym mózgu endorfin, zwanych potocznie hormonami szczęścia. Jeżeli lubisz wysiłek aerobowy to ten rodzaj treningu jest dla Ciebie.

W Centrum Relax czekamy na Ciebie przez siedem dni w tygodniu. Spotka Cię tutaj przyjemna atmosfera, fachowe doradztwo treningowe ze strony naszej kadry oraz atrakcyjne ceny karnetów. Zapraszamy na trening fitness do naszego klubu!

 

Źródło: www.centrum-relax.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>